Image 1
Image 1
Image 1
Image 1
Image 1

Detaylı Bilgi Almak için

Hemen Formu Doldur
1 of 9
Bursluluk Başvurusu
LGS Sınavı
YKS Sınavı
Ara Gruplar
Chose-img
Chose-img
 

IQPlus Burs Programı

Alanında başarılı mı olduğunu düşünüyorsun. IQ Plus Burs programlarından yararlanmak için lütfen bizimle iletişime geç.

Butik Eğitimde

IQPlus Sizin Yanınızda

Eğitim Koçluğu

Profesyonel eğitim koçları, öğrencilere sınav hazırlıklarında rehberlik ederek hedeflerine ulaşmalarını destekler.

Detaylı Bilgi

Özel Ders

IQPlus Butik Eğitim, öğrencilere özel eğitim programları sunarak onların ihtiyaçlarına odaklanır ve her öğrencinin potansiyelini en üst düzeye çıkarmayı hedefler.

Detaylı Bilgi

Deneme Sınavları

IQPlus Butik Eğitim'in düzenlediği deneme sınavları, öğrencilere gerçek sınav deneyimi sunar ve sınav stratejilerini geliştirmelerine yardımcı olur.

Detaylı Bilgi

IQPlus AI

Yenilikçi yapay zeka teknolojisi, öğrencilere etkili bir şekilde uzaktan eğitim sağlar, böylece her öğrenci istediği zaman ve her yerde öğrenmeye devam edebilir.

Detaylı Bilgi
 

Özel Bire Bir Ders

IQPlus Butik Eğitim Merkezi öğrencilere daha kişisel ve odaklanmış bir öğrenme deneyimi sunar. Uzman öğretmenlerimiz, öğrencilerin akademik başarılarını maksimize etmek için onlara rehberlik eder ve destek sağlar.

  • Alanında Uzman Öğretmenler

    Deneyimli ve uzman öğretmenlerimiz, öğrencilerin ihtiyaçlarına özel olarak ders programı oluşturur ve öğrencilere maksimum destek sağlar.

  • Kişiye Özel Öğrenme Planları

    Her öğrenci için özelleştirilmiş öğrenme planları hazırlanır. Güçlü ve zayıf yönler belirlenir ve potansiyel maksimum seviyede değerlendirilir.

  • Esnek Programlar

    Birebir özel dersler, öğrencilerin programlarına uygun olarak düzenlenir. Öğrenciler, ders saatlerini ve günlerini kendi tercihlerine göre belirleyebilirler.

Detaylı Bilgi Al
Hızlı İlerleme

Birebir özel dersler, öğrencilerin daha hızlı ilerlemesini sağlar. Öğretmenler, öğrencinin öğrenme hızına ayak uydurarak konuları derinlemesine işler ve eksiklikleri hızla giderir.

Motivasyon ve Özgüven Artışı

Birebir özel dersler, öğrencinin motivasyonunu ve özgüvenini artırır. Öğrenciler, birebir çalıştıkları öğretmenleriyle daha rahat iletişim kurar, sorularını rahatça sorar ve başarıya olan inançları güçlenir.

Programlarımız

Soru Çözüm Talebi

Çözemediğin soruyu çek, gönder. Yanıtı Whatsapp'ına gelsin

Kursiyer Yorumları

Sizden Gelenler

testi-author

Meltem Canik

TOEFL benim için korkulu rüyaydı. 1 senelik bir genel ingilizce eğitimin ardından aldığım TOEFL eğitimi ile 90 puan alarak kendimi aştım. Alper hocama çok teşekkürler. Kurs çok verimliydi. Herkese tavsiye ederim.

testi-author

Kerem Yılgın

İngilizce biliyorum, sadece unutmamak için konuşma pratiği yapmak istiyorum diye gelmiştim. Üç aydır Conversation Club´larda aslında İngilizcemin o kadar mükemmel olmadığını anladım. Şimdi B2 kuruna devam ediyorum ve her gün yeni birşey öğreniyorum. Teşekkürler IQ Plus!

testi-author

Selma Kaya

A2 kurunu yeni bitirdim ve İngilizce öğrenmenin gerçekten kolay olduğunu anladım. Sınıftaki arkadaşlarımla İngilizce dolu çok güzel vakit geçirdik. Arkadaşlarımı ve öğretmenlerimi özleyeceğim. B1 kurunda yazın görüşmek üzere.

testi-author

Ahmet Özer

Kursa 2014 yaz ayında başladım ve şu an YDS´ye hazırlanıyorum. İlk başladığımda hiçbirşey bilmiyordum. Şimdi YDS paragraflarını okuyorum. Teşekkürler Burcu hocam.

testi-author

Okan Akkaya

Murat hocanın YDS eğitimi sayesinde 67.5 puan alarak doktora için hazır hale geldim. Sıfırdan başlayan benim gibi bir insana bile bu kadar çok şey öğrettiği için hocama çok teşekkür ediyorum. Şimdi hedef 80.

testi-author

Mehtap Şahin

Keşke hiç ders yapmasak hep manzarayı izlesek. Şaka şaka. IELTS´den aldığım puan sayesinde hem dil tazminatı aldım, hem terfi oldum. Tabi ki Burcu hocam sayesinde.

testi-author

İsmail Sezer

IELTS için İzmir´de gidilebilecek tek yer burasıdır. Burcu hocam IELTS´de bir numaradır. 2 yıl sonra yine öğrenciniz olacağım sevgili öğretmenim.

testi-author

Kübra Yılmaz

Headway kitapları inanılmaz, Emma hocanın dersleri çok zevkli. İngilizcenin bu kadar kolay olduğunu bilmiyordum. Artık hedefim TOEFL´dan 85´i geçmek. 1 yılın sonunda böyle bir aşamaya geleceğimi hiç tahmin etmezdim.

Uzman Görüşü

IQPlus Rehberlik

blog-img

Sınav Kaygısı: Başa Çıkmanın Yolları

Sınav kaygısının temel nedenlerinden biri, başarısız olma korkusu olabilir. Öğrenciler, ailelerinden, öğretmenlerinden veya kendilerinden kaynaklanan yüksek beklentilerle başa çıkmaya çalışırken kaygı hissedebilirler.

Devamını Gör
blog-img

Verimli Ders Çalışma Teknikleri

Verimli ders çalışmanın temel bir unsuru, iyi bir çalışma planı yapmaktır. Çalışma planı, öğrencilerin hangi konuları ne zaman çalışacaklarını belirlemelerine yardımcı olur.

Devamını Gör
blog-img

Sınav Döneminde Ekran Bağımlılığıyla Mücadele

Sınav döneminde ekran bağımlılığıyla mücadele etmek için, öğrencilerin kendilerine sınırlar koymaları önemlidir. Belirli bir çalışma süresi boyunca ekranları kapatmak...

Devamını Gör

IQPlus Galeri